דלג אל התוכן

דבר היו”ר

דבר יו”ר “המשקם” – ארנון טיברג

חברת “המשקם”, המסייעת בשיקום בעלי כושר עבודה מוגבל ובשילובם במסגרת תעסוקתית הולמת, היא נכס חשוב לחברה הישראלית, וכלי ייחודי בהעצמתן של אוכלוסיות מוחלשות. לצד החשיבות הערכית הרבה של פעילות “המשקם”, נדרשת החברה להתמודד עם האתגרים המשתנים של השוק: לייצר את המוצרים הטובים ביותר, לעמוד בסטנדרטים המקובלים ולקיים את עצמה כחברה עסקית ומאוזנת.

אני מאמין שהגשמתו של חזון שילוב החברה במגזר העסקי בישראל תתאפשר באמצעות הפעלת ניסיון עסקי וכלים עסקיים בניהול החברה. לצורך כך גויס ל”המשקם” דירקטוריון חדש, בו מכהנים אנשי עסקים ותיקים ומוערכים לצד אנשי מקצוע מנוסים מתחום השיקום והעבודה הסוציאלית בתוך כשלוש שנים מתחילת השינוי בחברה, ניתן לומר בסיפוק שהמטרה הושגה: “המשקם” פועלת כחברה עסקית, באותם הסטנדרטים המקובלים בעולם הפרטי – ומתוך מחויבות לאותם ערכים אנושיים וחברתיים שבשמם הוקמה.

בעתיד, אנו נכונים להמשיך ולפתח פתרונות תעסוקה לעובדים עם מוגבלויות מתחומים שונים, באווירה נינוחה ובתנאים הוגנים, דבר שבדרך כלל אינם זוכים לו בנוף הישראלי. זאת תוך כדי שיתוף פעולה עם גורמי הרווחה והממשלה השונים במטרה להמשיך ולהצעיד את החברה במסלול של צמיחה במגזר העסקי.

 

צרו עמנו קשר
צרף קובץ
[recaptcha size:compact]