ההנהלה

דבר מנכ”ל “המשקם” – אריאל לוי

אריאל לוי מנכל חברת המשקםחברת המשקם הינה העסק החברתי הגדול בישראל, הפועלת במודל ייחודי בנוף העסקי והחברתי. החברה פועלת מתוך שליחות ערכית וחברתית ומהווה גורם משמעותי ומוביל בקידום הזכות הבסיסית של ציבור יקר של אנשים עם מוגבלויות להשתלב במעגלי העבודה והחיים בחברה הישראלית – זאת מתוך מיצוי הכישורים ויכולות התרומה המגוונות הטמונות בכל אחת ואחד.

בשנים האחרונות חידשה המשקם את פניה וחרטה על דגלה חזון אשר מציב את ערך האדם וזכותו הבסיסית להתפתח ולהשתלב בתעסוקה ובחברה. אנו מחויבים בגיבוש ובניית תוכניות שיקום אישיות לעובדינו- תהליך אשר יציב אותם במסלול של צמיחה ומיצוי היכולת והשתלבות בחברה כבני אדם יוצרים ומגשימים.

המשקם מעסיקה ומשקמת למעלה מ 3,000 עובדים במסגרות תעסוקתיות מגוונות כגון, מפעלים מוגנים, תעסוקה נתמכת, תעסוקה בשוק החופשי ועוד.

אבן יסוד נוספת הניצבת בליבה של העשייה במשקם הינה הפן העסקי – איכותי: אנו מתנהלים כגוף עיסקי לכל דבר ומחויבים לסטנדרטים גבוהים של שירות ואיכות. אנו מאמינים בדבקות כי קשרי גומלין עם המגזר העסקי חייבים להתבסס על פרמטרים של איכות ושירות מקצועי ויעיל ובשום פנים ואופן לא מתוך גישה של מסכנות ואו רחמנות.

לשם הגשמת יעדים אלה אנו מחויבים לדאוג ולוודא, כי משאבי החברה יוקצו בראש ובראשונה לטובת הציבור החשוב והיקר אשר שם בנו את מבטחו – זאת תוך הקפדה על תהליכי ניהול שקופים לציבור. רק באמצעות ניהול הנאמן לעקרונות הללו, נוכל לשמש בית הוגן ומתגמל לעובדינו ושותף עסקי מצטיין לכל אחד מלקוחותינו.

לצד התמורות החיוביות אשר חלו בעשור האחרון בכל הנוגע ליחס החברה וההשתלבות של ציבור אנשים עם מוגבלויות במעגלי העבודה, הדרך לשיוויון הזדמנויות וזכויות עוד ארוכה. במציאות זו – החזון ומטרות היסוד של חברת המשקם רלוונטיות היום יותר מתמיד. אני מזמין כל אחד ואחת מכם לקחת חלק במהפכה חברתית חשובה זו

רו"ח אפי פרנקל
רו"ח אפי פרנקל
משנה למנכ"ל וסמנכ"ל כספים
שלומי אשכנזי
שלומי אשכנזי
מנהל שיווק ופיתוח עסקי
עינב שוינקלשטיין אדרעי
עינב שוינקלשטיין אדרעי
סמנכ"לית שיקום
עדי רוט עמית
עדי רוט עמית
מנהלת משאבי אנוש
יהודה דומיניץ
יהודה דומיניץ
מנהל חטיבת התעשייה
מיקי מנור
מיקי מנור
מנהל חטיבת עיסוקים
מירב מנדלסון
מירב מנדלסון
מנהלת תפעול ורכש
אילן כתובים
אילן כתובים
מנהל בטיחות
הדס פייטלמן
הדס פייטלמן
מנהלת קשרי מעסיקים
לימור הירשברנד
לימור הירשברנד
מנהלת השמה